Jaki garnitur wybrać – szyty czy na miarę?

Podczas zakupie garnituru zazwyczaj oczekujemy, iż posłuży on nam przez kilka sezonów. Jest to strój, za który płacimy dość dużo, dlatego mamy w stosunku do niego duże oczekiwania. Garnitur powinien się właściwie przedstawiać i prawidłowo formować się naszym ciele. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad wyborem garnituru na miarę.

Szycie garniturów na miarę – jak wygląda?

Garnitur szyty na miarę to skomplikowany cykl, na jaki składa się kooperacja krawca i klienta. By wyrób końcowy był zgodny z oczekiwaniami klienta, musi on rzeczowo ustalić z wykonawcą swoje oczekiwania. Garnitur szyty na miarę znacząco odróżnia się swą jakością od tych dostępnych w sklepach. Nie tylko pozwala na dostosowanie kształtu do każdej sylwetki, ale daje też większe możliwości w kwestii wyboru tkaniny. Pamiętajmy o tym, że gustowny garnitur nie może być uszyty z sztucznego materiału. Najbardziej odpowiednia jest tkanina z wełny, która jest dobra na każdą porę roku. Zależnie od okoliczności a także zastosowania garnituru masz możliwość wybrać przeróżne wzory i kroje.

Garnitur szyty na miarę Katowice – dlaczego warto?

Garnitur na miarę to dobry wybór, bowiem w garniturze chcemy poczuć się wyjątkowo i wyglądać doskonale. Garnitur szyty na miarę ze względu na to, że jest dostosowany do naszej sylwetki, będzie znakomicie prezentował się na każdym. Gdy chcemy prezentować się profesjonalnie i gustownie nie powinniśmy pozwolić sobie na garnitur, który jest zbyt mały lub za zbyt wielki. Krawiec zdejmując drobiazgowe miary i znając się na konstrukcji garniturów pozwoli nam doskonale poczuć się w stworzonym przez niego ubiorze. 

Źródło: Alhen – garnitury na miarę

Agata

Agata

Top