Skup aut – ile można dostać?

Zdaje się, że niewiele osób wie o dokładnych różnicach pomiędzy takimi przedsiębiorstwami, jak skup aut (Gdańsk, dla przykładu, obfituje w takie) oraz złomowisko. Trzeba bowiem wiedzieć, że choć są to instytucje niezwykle do siebie podobne, to jednak różnią się niektórymi zasadami funkcjonowania. W jakich kwestiach zatem skup samochodów Gdańsk różni się od złomowiska i czy będzie to lepsza opcja dla każdego, kto chce pozbyć się swojego starego samochodu?

Od jakich czynników zależy suma proponowana przez złomowisko?

Przede wszystkim złomowisko proponuje określoną kwotę, sugerując się tylko i wyłącznie wagą samochodu. Nieważne zatem, czy jeździsz nowym Mercedesem, czy starą Ładą, dostaniesz z grubsza rzecz ujmując podobną kwotę. Skup aut Gdańsk działa na nieco innych zasadach – tutaj w grę wchodzi nade wszystko liczba działających elementów, które posiada twój pojazd. Rzecz jasna najbardziej w cenie są te, które niezwykle trudno obecnie dostać, a więc kultowe Porsche lub trochę mniej spotykane samochody są jak najbardziej w cenie. W tym przypadku masa się kompletnie nie liczy. Jeżeli więc Twoje auto jest względnie na chodzie, powinieneś oczekiwać znacznie więcej pieniędzy, niż za wrak, w którym wszystko nie działa. 

Poszukujesz skupu w Gdańsku? W takim wypadku sprawdź ile możesz odzyskać w skupie samochodów RAAN.

Jaką kwotę można otrzymać, decydując się na skup aut?

Rzecz jasna w żadnym wypadku nie można niestety mówić o ogromnych pieniądzach. Według wszelkich porównań, o wiele bardziej opłacalne może być sprzedanie auta osobie prywatnej, ale niestety bardzo często ciężko znaleźć kupca, który zdoła zapłacić tyle, ile byśmy oczekiwali. Z tego powodu skup samochodów Gdańsk jest najbardziej pewnym rozwiązaniem, niezależnie od tego, jaki samochód posiadasz. 

Agata

Agata

Top