Skuteczna ochrona przed poceniem

Zwiększone pocenie latem – kiedy temperatury powietrza są naprawdę wysokie – dotyka w zasadzie każdego. Są jednak osoby, które z nasilonym poceniem muszą radzić sobie niezależnie od temperatury otoczenia. Na szczęście aktualnie skuteczna, a jednocześnie delikatna dla skóry ochrona przed potem jest w zasięgu ręki każdego z nas. Rozwiązaniem zasługującym na uwagę okazuje się dezodorant naturalny.

Czy naturalny dezodorant sobie poradzi?

Dezodorant naturalny naprawdę dobrze radzi sobie z opanowaniem pocenia. Co ważne, nie zawiera tych wszystkich substancji, które mogą wywoływać podrażnienia, a które znajdują się w normalnych antyperspirantach. Wśród nich znajdują się między innymi parabeny oraz aluminium, , które wyjątkowo chętnie wykorzystywane jest przez firmy produkujące antyperspiranty.

Najczęściej dezodoranty naturalne zawierają w swoim składzie sodę oczyszczoną. To właśnie ona solidnie chroni przed namnażaniem się bakterii , które odpowiadają za brzydki zapach. Co ważne, dezodoranty naturalne nie zatykają gruczołów potowych, nie tuszują zapachu potu, ale działają tak, aby w ogóle się on nie pojawił.

Agata

Agata

Top