Wady i plusy różnych typów dozowników płynu dezynfekującego

Obecna sytuacja zarówno w kraju, jak i na świecie, nie napawa optymizmem. W związku z szeregiem obostrzeń oraz wymagań sanitarnych, w każdym budynku publicznym musi znajdować się dozownik środka dezynfekującego. Nie trzeba zbytnio rozwodzić się nad korzyściami, które płyną z używania tego produktu – jego odpowiednie i regularne użytkowanie może przyczynić się do znacznego zredukowania liczby zachorowań podczas pandemii wirusa.

Dozownik automatyczny czy manualny?

Należy jednak mieć na uwadze, że w sklepach znaleźć można wiele różnych typów takich urządzeń. Mamy na przykład dozownik automatyczny, który cechuje łatwość użytkowania, ale i nieco zwiększone koszty eksploatacji. Inną opcją jest dozownik manualny, który wymaga wciśnięcia przycisku lub pociągnięcia za odpowiednią wajchę.

Złoty środek

Między nimi jednak znajduje się pewien złoty środek, a mianowicie dozownik łokciowy. Wyróżnia się nieskomplikowaniem budowy oraz mniejszymi kosztami względem dozownika automatycznego, lecz znacznie solidniejszym poczuciem bezpieczeństwa, niż w przypadku tradycyjnych, manualnych produktów tego typu. Jest zatem wspaniałym wyborem, kiedy zależy nam na oszczędności pewnych sum i na poprawie stanu higieny pracowników naszej firmy lub klientów naszego sklepu.
Troszczmy się o zdrowie i dezynfekujmy ręce!

Agata

Agata

Top